Site logo

MasterKom dla galerii handlowych

Budowę własnej sieci punktów sprzedaży rozpoczęliśmy w roku 2016, międzyczasie stając się również operatorem stoisk Teletorium w wielu galeriach i centrach handlowych. Wieloletnie doświadczenie oraz rozpoznawalność marki jest dużym atutem w oczach naszych partnerów, którzy zaufali nam i do dzisiaj utrwalają naszą relację.

Jesteśmy stabilnym partnerem

Zaufały nam największe polskie marki znane w segmencie FMCG. Od lat dostarczamy naszym partnerom biznesowym dowodów na korzyści płynące ze współpracy.

Znajdziesz nas w 0 +
Atrakcyjnych lokalizacjach!

Kontakt w sprawach współpracy

Nasze lokale i stoiska

Szeroka oferta produktowa

W zasobach naszej bazy produktowej znajduje się przeszło 3000 pozycji towarowych. Posiadamy własny magazyn zaopatrzenia, co sprawia że stoiska oferują Klientom bogaty wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Unikatowy design stoisk i lokali

Od początku działalności, nasz cel to budowa atrakcyjnych wizualnie i wysoko estetycznych punktów handlowych. Dajemy Klientom przestrzeń w której mogą czuć się ekskluzywnie i wyjątkowo.

Materiały do pobrania

Logo DARK

Pobierz wykorzystując na stronach i elementach o jasnym tle

Logo LIGHT

Pobierz wykorzystując na stronach i elementach o ciemnym tle

Oferta BRIEF

Wykorzystaj w przypadku opisu oferty.

(KRÓTKA)
Firma MasterKom oferuje szeroką ofertę akcesoriów mobile, smartfonów oraz świadczy usługi naprawy telefonów na miejscu.


(DŁUGA)
Firma MasterKom oferuje szeroką ofertę akcesoriów mobile tj. ładowarki, zestawy słuchawkowe, etui do telefonów, itp. Na stoiskach znajdziesz również najnowsze modele smartphonów a w razie problemów możesz skorzystać z szybkich napraw wykonywanych na miejscu.