Site logo

Praca i kariera w MasterKom

Masterkom to renomowana polska firma z solidną pozycją rynkową, świadcząca usługi w dziedzinie sprzedaży akcesoriów GSM już od 2012 roku. Zatrudniamy ponad 100 wysoko wykwalifikowanych doradców na terenie całego kraju, co sprawia, że jesteśmy jednym z liderów branży.

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią sukcesu firmy, która nie tylko oferuje produkty najwyższej jakości, ale także stawia na rozwój i zdolności swoich pracowników.

Jak by to było gdyby mnie tam nie było? Dla mnie na pewno dużo smutniej. Ludzie którzy tworzą tą firmę postawili sobie chyba za cel nadrzędny aby atmosfera w pracy była świetna. Master, Aniu, Dawidzie, Łukaszu jeszcze nie miałem takich szefów, dziękuję wam za zrozumienie i za całą pomoc jakiej mi udzieliliście, wyznaczyliście (przynajmniej dla mnie) nowe standardy w relacjach jakie panują w firmie. Mówi się że to ludzie budują atmosferę pracy w firmie. Jeśli tak to w Masterkom jest raczej jak w rodzinie. Ekipy na sklepach to też zupełnie inny pułap ludzi, z wami nie ma niemożliwego! Ale to chyba wynika z tego że tam każdy przychodzi do pracy chętnie a nie za karę i to wszystko zmienia. Jeśli ktoś się zastanawia jak się zarabia w firmie, to zdradzę wam, że na prawdę nie można narzekać. Ktoś powie, że gdzie indziej zarobi lepiej, ok ja właśnie poszedłem do państwowego przedsiębiorstwa w którym zarobię parę złotych więcej ( dosłownie parę złotych) ale czy za trzy tygodnie będę wstawał rano do pracy z uśmiechem na twarzy tego nie wiem! (...)
Paweł Bucki
Były pracownik
Dołącz do team'u!
Jest nas już 0 +

Kontakt w sprawach zatrudnienia

Poznaj nasze lokale i stoiska

Nasze zobowiązanie

Wsparcie zespołu 88%
Dzielenie się wiedzą 81%
Łatwość komunikacji 93%
Zdolności manualne 68%
Komunikacja werbalna 93%
Wiedza techniczna 77%

Czego wymagamy

Na czym polega praca

Sprzedaż produktów 42%
Usługi serwisowe 36%
Doradztwo 22%