Site logo

Serwis i naprawa telefonu w MasterKom

Jednym z filarów naszej działalności od samego początku powstania, były usługi z zakresu naprawy i serwisu urządzeń mobile typu smartphone. Posiadamy w pełni profesjonalne centrum serwisowo – naprawcze, w którego skład wchodzi szereg wyspecjalizowanych urządzeń i aparatury pomiarowo kontrolnej.
Nad całym procesem, czuwa przeszkolona i doświadczona kadra specjalistów, która codziennie oddaje w Państwa ręce w pełni działające telefony, tablety i inne komponenty elektroniczne.

Szybka naprawa w MasterKom

90% naszych placówek, jest w stanie naprawić Twoje urządzenie na miejscu! Znajdź najbliższą lokalizację, zadzwoń i skonsultuj swój problem z naszym doradcą.

Większość napraw jakie możemy wykonać na miejscu, określa podany poniżej cennik. Jeśli w Twoim przypadku sytuacja odbiega od standardowej usługi, powiadomimy Cię wcześniej o dokładnym koszcie naprawy telefonu.

W zależności od skomplikowania, oraz ewentualnej dostępności komponentów, łatwe naprawy wykonujemy średnio w ciągu 2 godzin na miejscu! Jeśli Twój telefon wymaga specjalistycznej diagnostyki, okres ten zamknie się w ciągu kilku dni.

Każda usługa naprawy telefonu zakończona jest przekazaniem Ci prawa rękojmi na wykonaną usługę. To znaczy, że jeśli nie nastąpiła zakładana poprawa, dodatkowe korekty wprowadzimy na własny koszt.

Zadzwoń do najbliższej placówki MasterKom, podczas rozmowy poinstruujemy Cię dokładnie o procesie naprawy na odległość.

Wycena na miejscu

Szybki proces naprawy

Gwarancja serwisowa

Szukaj najbliższego punktu

Showing 1 result Pokazano {{ showing }} z {{ foundPosts }} wyników
SMARTPHONY | TABLETY | SMARTWATCHE
Katalog 0 + modeli rośnie!

Zapytaj o markę i model swojego urządzenia

Specjalistyczne usługi MasterKom

Przywrócimy Twój telefon do życia!

Jeśli Twój problem jest bardziej skomplikowany, z pomocą przyjdzie nasze centrum napraw i serwisu telefonu, znajdujące się w Sosnowcu. Posiadamy wysokiej klasy aparaturę diagnostyczno – naprawczą, jak również rozbudowany magazyn komponentów do większości smartphonów dostępnych w Polsce.

Naprawy skomplikowane 93%

Nie widzisz zakresu usług dla Twojego problemu?

Zadzwoń do naszej placówki i zapytaj nas o możliwość naprawy Twojego telefonu!

Usługi specjalistyczne

Centrum serwisowo diagnostyczne MasterKom Sosnowiec

ul. Staszica 8B
41-200 Sosnowiec
Centrum handlowe Plejada

Placówka serwisowo diagnostyczna MasterKom Łódź

Brzezińska 27/29
92-103 Łódź
Centrum handlowe M1

Placówka serwisowo diagnostyczna MasterKom Lublin

Generała Józefa Bema 1
59-300 Lubin
Centrum handlowe Srebrna Promenada

Potrafimy naprawić telefony oraz urządzenia mobilne większości firm na rynku!

Jeśli posiadasz telefon, to na pewno polegasz na nim każdego dnia. Dostarcza Ci zapewne istotnych wiadomości oraz informacji, jest źródłem ważnych kontaktów i przechowuje Twoje ulubione zdjęcia jak również pomaga dotrzeć do wybranego miejsca na czas. Kiedy przydarzy się awaria, masz obawy o koszty związane z naprawą telefonu. MasterKom zawsze powiadomi Cię o istocie problemu oraz kosztach jego naprawy, tak abyś mógł podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

Poza własnym serwisem, współpracujemy również z najlepszymi serwisami GSM na Śląsku oraz z autoryzowanymi serwisami takimi jak: CTDI, MIK, LG Electronic, W-SUPPORT.

Obiecujemy 100% satysfakcji z naszych usług, na które otrzymasz jeszcze gwarancję.