Site logo

O firmie MasterKom

MasterKom to koncept powstały w 2012 w wyniku widocznego na rynku deficytu bazy produktowej w segmencie akcesoriów mobile. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, oferta firmy została skoncentrowana na dostępności usług serwisowych oraz bogatej selekcji akcesoriów najbardziej znanych i pożądanych brandów towarowych.
Do dnia dzisiejszego, MasterKom to marka rozpoznawalna ze względu na wyjątkowy i unikatowy wizualnie charakter stoisk oraz bogatą ofertę akcesoriów mobile jak i smartphonów.

W wielu naszych punktach, Klienci mogą zlecić na miejscu proste naprawy swoich telefonów oraz zapytać naszych kompetentnych doradców o wszelkie kwestie związane z obsługą i serwisem telefonu.

Unikalne punkty handlowe

Nasza domena to budowa stoisk i lokali, które zapadają w pamięć naszych Klientów. Design i estetyka jest rozpoznawalną cechą naszej marki.

Profesjonalna kadra doradców

Siłą naszej marki jest zaangażowanie naszych doradców w proces wymiany informacji oraz wzajemne wsparcie. Wygranymi są nasi Klienci.

Własne centrum serwisowe

Od samego początku, jakość naszej marki definiuje w pełni profesjonalna obsługa serwisowa urządzeń mobile. Większość naszych stoisk i doradców służy pomocą w sprawach napraw telefonów.

Pozycji towarowych
0
Profesjonalnych doradców
0
Punktów handlowych
0
Miasta w Polsce
0

Jubileusz w roku 2022

Na przestrzeni ostatnich lat, firma MasterKom zdecydowanie i konsekwencje wdraża swój plan ekspansji w przestrzeniach handlu branży FMCG, oferując tym samym wkład w nowy wyższy poziom estetyki i oprawy graficznej swoich stoisk, nie zapominając jednocześnie o potrzebach naszych Klientów.

Wspaniałej przygody!
Minęło 0 lat