Site logo

MasterKom dla dostawców

Nasz rozwój nie przybrałby takiej ścieżki gdyby nie zbudowany na wzajemnym szacunku i zrozumieniu fundament partnerskiej współpracy. Przez szereg lat utrwaliliśmy obraz naszej firmy jako zaufanego i stabilnego partnera na wielu płaszczyznach, zarówno wśród dostawców produktów jak również usług branży mobile.

Wzmacniamy potencjał rozwoju

Współpracując z marką MasterKom, możesz oczekiwać wysokich standardów ekspozycji Twojej oferty, bezpośrednio wpływających na rezultaty sprzedażowe.

Znajdziesz nas w 0 +
Atrakcyjnych lokalizacjach!

Kontakt w sprawach współpracy

Nasze lokale i stoiska

Unikalny charakter

Znamy potrzeby i oczekiwania dostawców usług i produktów, oferujemy atrakcyjne punkty sprzedaży, których standard przewyższa spotykane dotąd stoiska. Możesz ufać, że na Twoją markę padnie nowe światło zainteresowania.

Atrakcyjna ekspozycja produktu

Ze względu na duży nacisk na budowę stoisk, które zachęcają Klientów do eksploracji oferty, masz gwarancję że produkt będzie dostrzeżony i również atrakcyjnie zaprezentowany przez wyszkolonego doradcę MasterKom.

Materiały do pobrania

Logo DARK

Pobierz wykorzystując na stronach i elementach o jasnym tle

Logo LIGHT

Pobierz wykorzystując na stronach i elementach o ciemnym tle

Marka BRIEF

Wykorzystaj w przypadku opisu marki.
Wersja LONG
-
Wersja SHORT

Firma MasterKom oferuje szeroką ofertę akcesoriów mobile, smartfonów oraz świadczy usługi naprawy telefonów na miejscu.


Firma MasterKom oferuje szeroką ofertę akcesoriów mobile tj. ładowarki, zestawy słuchawkowe, etui do telefonów, itp. Na stoiskach znajdziesz również najnowsze modele smartphonów a w razie problemów możesz skorzystać z szybkich napraw wykonywanych na miejscu.