Menu

Witaj w MasterKom

Poznaj nasze początki, jesteśmy firmą z tradycją i doświadczeniem.

Historia

W 2012 roku założyciel firmy widząć na rynku ogromne braki w profesjonalnych sklepach GSM, postanowił stanąć naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.. i tak to się zaczęło.

Łącząc swoje wieloletnie doświadczenie z branży, wraz z wykwalifikowanym zespołem utworzył pierwszy ekskluzywny punkt GSM w Zabrzu, który obsługuje Państwa do dnia dzisiejszego. Cały zespół firmy MasterKom od samego początku nieustannie podnosi swoje umiejętności oraz kwalifikacje, każdego dnia zdobywając cenną wiedzę i doświadczenie.

Również posiadamy standard, tyle że najwyższy. Poznaj nasze wartości i zobowiązania, nasz poziom oraz jakość usług wynika z rozumienia potrzeb i oczekiwań naszych klientów, to nasza motywacja za którą Państwu dziękujemy.

Właściciel i Założyciel

DLACZEGO NAM SIĘ UDAŁO?

Nasze sklepy na tle innych charakteryzują się ogromnym asortymentem telefonów, akcesorii oraz szeroką ofertą usług serwisowych. Dodatkowo Klient może skorzystać z fachowej porady oraz doradztwa naszych handlowców, podzielić się z nimi doświadczeniem oraz własną opinią. Profesjonalizm firmy doceniony został już przez wielu zadowolonych klientów a my mamy nadzieję na współpracę również z Państwem.

Aktualnie MasterKom planuje dalszą ekspansję otwierając kolejne punkty handlowo - serwisowe.

4 FILARY

W LICZBACH

  • Obsługujemy przeszło 40 stoisk handlowych
  • Zatrudniamy niespełana 100 osób

ZOBACZ WSZYSTKIE PUNKTY HANDLOWE >

NASZA EKSPANSJA

Na przestrzeni ostatnich lat, firma MasterKom zdecydowanie i konsekwencje wdraża swój plan ekspansji w przestrzeniach handlu branży FMCG, oferując tym samym wkład w nowy wyższy poziom estetyki i oprawy graficznej swoich stoisk, nie zapominając jednocześnie o potrzebach naszych Klientów.

Zobacz wybrane stoiska i lokale handlowe


Porównaj